Kontaktai
Turite klausimų?
Mielai Jus pakonsultuosime:

8 52 603 603
remontas@pikselis.lt

Visi kontaktai

Remonto būsena
Numeris :
Klientai
Įmonės sėkmingai besinaudojančios mūsų paslaugomis:
Duomenų atstatymas
Paskutiniu metu duomenų, informacijos praradimas praktiškai neegzistuoja. Bet kokie duomenys ar informacija gali būti atstatyti be problemų.
Kompanija Pikselis gali atstatyti duomenis į bet kokią laikmeną egzistuojančią šiai dienai.
Įtakos turi duomenų atsatatymo technologija. Mes savo darbe naudojame tik šiuolaikines technologijas duomenims atstatyti. Rezultatas dažniausiai buna tik teigiamas. Reikia nepamiršti, kad po neprofesionalų įsikišimo duomenų atstatymas gali tapti neimanomu. Tokie nutikmai atsitinka labai dažnai. Jeigu jums reikia atstatyti duomenis. Problemos ir strigimų kompiuterinės technikos būna pas visus. Bet ne visiems būna tai katastrofa su duomenų praradimu. Dauguma kompiuterio vartotojų žino, kad kreipiantis pas tos srities profesionalus, kad duomenis ištraukti galima net ir sudegus kietajam diskui.

Kompanijos Pikselis spiacialistai siulo :
 • škilus problemai jos nespręsti savarankiškai
 • Imtis visų priemonių kad nepažeisti informacinės laikmenos nešėjo paviršiaus
 • Nebandyti jungti ar taisyti sudegusio kietojo disko
 • Nesikreipti dėl problemos pas tuos specialistus kurie jums atrodo nepatikimi ir neturi teigiamų atsiliepimų

 • Duomenų atstatymas reikalauja specialios įrangos.
  Ji pilnoje komplektacijoje yra mūsų įmonėje. Ryšium su tuo mes visada garantuojame saugų rezultatą ir pilną duomenų atstatymą . Jeigu jūs patikėjote atstatyti prarastus duomenis kompanijoje Pikselis tai garantuotai gausite teigiama rezultatą.

  Savo darbe mes vadovaujamės šiais principais :
 • Visų duomenų griežtas konfidencialumas
 • Minimalios laiko sanaudos atliekamiem darbam
 • Mes garantuojame pilną duomenų saugumą kurie papuola mums atstatymo laikotarpiu.


 • Informacijos nutekėjimas pas mus neimanomas. Tai punktas labai svarbus atstatant komercinių firmų duomenis

  Mūsų specialistai Suteiks visą infirmaciją, kad ateityje to būtų galima išvengti.
  Mūsų kompanija atstatinėja duomenis iš skirtingų magnetinių laikmenų (hdd, CD, FDD, ZIP, FLASH-nešėjų). Atstatome iš failinių sistemų - fat, fat16, fat32, NTFS, Novell, MacOS ir t.t.

  Kietūjų diskų atstatymas Mes atliekame sekančius darbus: Atstatome duomenis po formatavimo . Ištrintus duomenis ir failus Duomenis iš kiėto disko : : 2.5', 3.5', IDE, SCSI, SATA; HDD: Maxtor, IBM, Seagate, Toshiba, Western Digital, Fujitsu, Quantum, Samsung;

  Kietus diskus sugedus elektronikai Duomenis ir informaciją iš sistemų : FAT16, FAT32, NTFS, EXT2, EXT3; Duomenis ir informaciją su pažeistu paviršiumi (bad block's); Failus ir duomenis sugedus disko magnetinėms galvutėms. Duomenis iš raid masyvų : 0, 1, 0+1 , 3, 4, 5, 6, 7; Duomenis iš SD, usb flash, Compact Flash, XD, MMC, Memory Stick